Home ShowBiz Dua dhe Anwar në një club striptistësh, çmendet këngëtarja, mbulon me lekë balerinat
Dua dhe Anwar në një club striptistësh, çmendet këngëtarja, mbulon me lekë balerinat
0

Dua dhe Anwar në një club striptistësh, çmendet këngëtarja, mbulon me lekë balerinat

0
0

 

Një video ku këngëtarja Dua Lipa është duke mbuluar me para dy striptiste në një club nate është duke bërë xhiron e rrjetit.

Këngëtarja ka shkuar në klab për të festuar pas ceremonisë së çmimeve Grammy e ftuar nga Lizzo së bashku me partnerin e saj Anwar Hadid si dhe këngëtaren Rozzalia.

Ajo shfaqet shumë pranë vajzave striptiste ndërsa e shohim të lëshojë një tufë lekësh në drejtim të tyre.

Kjo video dhe veprimi i këngëtares ka ngjallur replika të shumta ku një pjesë e mirë e komentuesve e kanë quajtur jo fort të hijshëm atë çfarë po bën Dua.

Sipas tyre ky nuk është një gjest që i shkon për shtat një femre dhe aq më tepër Dua Lipës, Rozalias apo Lizzo.

Njëra prej komentuese thotë se ato po ulin figurën e femrës ndërsa më pas hiqen si feministe.

Fansat e këngëtares në fakt janë habitur nga veprimi i saj i cili sipas tyre nuk është në natyrën e saj.

Deri tani këngëtarja ka preferuar të heshtë, duke mos reaguar pavarësisht kritikave kundrejt saj.

 

Link: https://www.youtube.com/watch?v=HI7mnUiMrXA

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Houf2MUXteU

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B71Y8KJB9GK/