Home Tag "“Kujt i pëlqen golfi…”"

“Kujt i pëlqen golfi…” Rashel Kolaneci lë pa mend ndjekësit

0
Të paktë janë ata që mund t’i rezistojnë paraqitjes së Rashel Kolanecit. Ajo është ndër vajzat më të ndjekura, më të komentuara dhe më të pëlqyera. Ish-velina e “Xing me Ermalin” njihet për foto sensuale që poston në rrjetet sociale. Së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një tjetër foto provokuese. Rashel shfaqet duke luajtur golf, […]