Home ShowBiz “Kujt i pëlqen golfi…” Rashel Kolaneci lë pa mend ndjekësit
“Kujt i pëlqen golfi…” Rashel Kolaneci lë pa mend ndjekësit
0

“Kujt i pëlqen golfi…” Rashel Kolaneci lë pa mend ndjekësit

0
0

Të paktë janë ata që mund t’i rezistojnë paraqitjes së Rashel Kolanecit. Ajo është ndër vajzat më të ndjekura, më të komentuara dhe më të pëlqyera.

Ish-velina e “Xing me Ermalin” njihet për foto sensuale që poston në rrjetet sociale. Së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një tjetër foto provokuese.

Rashel shfaqet duke luajtur golf, por çfarë tërhoqi më së shumti vëmendje ishte pozicioni i Rashelit, për të ekspozuar sa më shumë linjat perfekte.

Link: https://www.instagram.com/p/BoysiXyh2eL/?taken-by=rashelkolaneci

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BobgavmB6mU/?taken-by=rashelkolaneci