Home Tag "lajmin"

Humbje e papritur në familje, Ronela Hajati ndan lajmin e trishtë

0
Ronela Hajati po kalon një moment të vështirë në familje. Këngëtarja ka humbur një nga familjarët e saj dhe si rrallë herë dhimbjen ka vendosur ta ndajë me ndjekësit. Krahas postimit Ronela shkruan: ‘Gjyshka ime e dashur, tema e çdo humori në shtëpi, s’u ngopëm kurrë me mirësinë tënde! Zoti të ka pranë vetes dhe […]

‘Kam dhimbje të mëdha’, Celine Dion ndan lajmin e trishtë me ndjekësit

0
Celine Dion ka ndërprerë të gjithë aktivitetet e saj skenike për shkak të problemeve shëndetësore. Këngëtarja e ndau lajmin në rrjetet sociale ku tregoi se ka pasur dhimbje të mëdha dhe të vazhdueshme të muskujve. Shfaqjet ishin planifikuar në muajin e ardhshëm dhe në fillim të vitit të ardhshëm në The Resorts World Theater. ‘Më […]

Prindër për herë të parë! Armando Sadiku zbulon emrin e veçantë

0
Armando Sadiku është një nga futbollistët më të sukseshëm të kombëtares shqiptare. Për shkak të një dëmtimi fizik në fushë ai është detyruar të bëjë një pauzë. Së fundmi Armando ka ndarë në rrjete sociale lajmin më të bukur të jetës. Ai dhe partnerja e tij janë bekuar me një djalë të cilin kanë vendosur […]

Humbi personin e zemrës, Eli Fara ndan me ndjekësit lajmin e trishtë

0
Eli Fara është një nga zërat më të dashur të muzikës shqiptare. Së fundmi këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një lajm të trishtë. Ajo ka humbur të ëmën dhe nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ka vendosur ta ndajë lajmin e hidhur në këtë formë. ‘Ndërroi jetë nëna ime Vangjelia Bello Fara. E shtrenjta ime […]

Lajmi i ëmbël erdhi! Marina ndan fotot e para me barkun e rrumbullakosur

0
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së shpejti do të bëhen prindër. Pas kaq shumë aludimesh në rrjet mbi shtatzaninë e saj më në fund lajmi i ëmbël erdhi. Marina ka ndarë fotot e para me barkun e rrumbullakosur. Krahas tyre bukuroshja bjonde shkruan: ‘Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka.’ E veshur me një fustan […]

Një bebe po vjen! Shpat Kasapi dhe Selvija prindër për herë të parë

0
Shpati dhe Selvija janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për mbarë ndjekësit. Vajza që i rrëmbeu zemrën këngëtarit të njohur feston ditëlindjen dhe Shpati përveç një urimi special ndau dhe një lajm mjaft të këndshëm me ndjekësit. ‘Gëzuar ditëlindjen gruaja ime, mommy to be soon! Dashuria jote më ka kthyer në këtë […]