Home Aktualitet ‘Fjalët më të trishta të jetës sime’, gazetarja shqiptare ndan lajmin e trishtë
‘Fjalët më të trishta të jetës sime’, gazetarja shqiptare ndan lajmin e trishtë
0

‘Fjalët më të trishta të jetës sime’, gazetarja shqiptare ndan lajmin e trishtë

0
0

Moderatorja Jonida Aliçkolli po kalon momente të vështira.

I ati i gazetares është ndarë nga jeta. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit lajmin e trishtë.

‘Me zemrën e thyer po shkruaj fjalët më të trishta të jetës sime. Babi im Hasan Aliçkolli u nda nga jeta sot.’

Miqtë dhe të afërm janë bashkuar dhimbjes së saj me mesazhe ngushëlluese.

Linku: https://www.instagram.com/p/CXAtUyrtJVd/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/jonidaalickolli/