Home Tag "Lamtumirë!"

Rita Ora i jep lamtumirën Parisit

0
Ka disa ditë që është duke qëndruar në Paris shkak i angazhimeve të saj që kishte në këtë vend. Gjatë qëndrimit të saj në këtë vend të bukur Rita Ora nuk la moment të saj pa e publikuar në instagram dhe instastory dhe në bazë të atyre që kemi parë mund të themi se ajo […]

Lamtumirë! Bleona merr një vendim befasues

0
Ajo është hiperaktive në rrjetet sociale, duke shpërndarë video dhe foto nga aktiviteti i saj i përditshëm. Vetë këngëtarja këtë hiperaktivitet e ka quajtur toksikues, në njëfarë mënyre. Në lidhje me këtë, ditët e fundit Bleona duket se ka marrë një vendim të rëndësishëm, ndërsa ndodhet me pushime në Tajlandë. Në postimin e fundit, ajo […]