Home Tag "ledina celo"

Topless dhe me bikini, Ledina Çelo i “vë flakën” rrjetit

0
Prej vitesh e larguar nga Shqipëria për në Gjermani, këngëtarja e njohur Ledina Çelo ka krijuar familjen e saj të adhurueshme me bashkëshortin Naim Kabashin. Këngëtarja simpatike është shumë aktivë në rrjetin social Instagram ku poston çdo ditë foto të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj. Ledina ndonëse i ka kaluar të 40-tat […]

Ledina Çelo kthehet pas në kohë, na tregon “gocat e Tiranës” në ‘94

0
Prej vitesh e larguar nga Shqipëria për në Gjermani, këngëtarja e njohur Ledina Çelo ka krijuar familjen e saj të adhurueshme me bashkëshortin Naim Kabashin. Këngëtarja simpatike është shumë aktivë në rrjetin social Instagram ku poston çdo ditë foto të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj. Së fundmi, Ledina ka vendosur që të […]

Ledina Çelo i shkon fshehurazi në zyrë burrit, e kap duke…

0
Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar. Megjithëse prej vitesh nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, ajo vijon që të tërheqë vëmendjen e publikut mbi jetën e saj private. Ledina Çelo jeton në Gjermani, me bashkëshortin e saj dhe dy fëmijët. Ditën e sotme këngëtarja ka vendosur që të […]

Si në përralla, Ledina Çelo zbulon pamjet brenda dhomës së vogëlushes

0
Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar. Megjithëse prej vitesh nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, ajo vijon që të tërheqë vëmendjen e publikut mbi jetën e saj private. Ledina Çelo e cila jeton në Gjermani, është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria. Së […]

Do të habiteni! Ledina Çelo zbulon recetën për një lëkure të pastër

0
Këngëtarja e njohur Ledina Çelo prej vitesh është shkëputur nga muzika, ndërkohë që është shpërngulur në Gjermani ku jeton së bashku me familjen e saj. Por ajo mbetet në kontakt me fansat e saj ndërmjet rrjeteve sociale, ku poston foto nga përditshmëria e saj. Këngëtarja gjithashtu është cilësuar si një nga femrat më të bukura […]