Home Tag "ledion lico"

Sara rrëfen historinë e lidhjes me Ledionin

0
Për ta gjithçka ka nisur në një festë, nën tingujt e këngës “All of me”. Ndaj edhe ajo është kënga e atyre të dyve. Sara dhe Ledioni shkuan në një prej koncerteve në Londër të John Legend dhe ndanë disa momente. Nuk mund të mos e dëgjonin të kënduar live këngën që luhej ndërkohë që nisën […]

London Noor shkon te puna e babi Ledionit

0
London u rrit. Kujt do t`ia kishte marrë mendja se ai do të ishte shoqëruese më ideal i Ledionit në “The Voice”. I vogli i shtëpisë ka shkuar sot te puna e babit dhe ka testuar mikrofonin. Ledioni nuk mund të ishte më i lumtur po as fansat e tij. “The Voice Kids” do të nis së shpejti dhe meqënëse është një program me fëmijë, përse jo prezenca e Londonit do të ishte interesante, qoftë edhe vetëm në ndonjë spot. Ai ka filluar të kombinohet me babin. Edhe disa vite dhe nuk do të jetë ccudi kur të nisë me prezantimet. Me siguri do të ketë talente ky djalë. Link: https://www.instagram.com/p/BY0D_lth8iA/?taken-by=ledionl  

Është zyrtare – Ja ku do ta shikojmë Miriam Canin

0
Lajmin e mirë e ka dhënë Ledion Liço. Besoj u kuptua për çfarë bëhet fjalë. Miriam Cani do të rikthehet në karrigen e kuqe të “The Voice of Albania”. Për të qenë akoma më të saktë bëhet fjalë për “The Voice Kids”. Momentalisht Miriami ka marrë disa ditë pushime me familjen. Kur të kthehet e […]

Teze Lori nuk është e vetmja për London Noor

0
Ishte e vështirë ta shikoje duke qeshur London Noor deri pak ditë më parë. Teze Lori, me një mënyrë të sajën e bëri për të qeshur dhe arritëm të kuptonim se i vogli është po aq i bukur edhe kur i duken kicat e para. Po teze Lori nuk qenka e vetmja. Djalin e bën […]

London Noor shkon në plazh dhe rri vetëm me babin

0
Ata tani janë shokë të ngushtë dhe kështu do jenë gjithë jetën. London Noor ka nisur pushimet e tjera, këtë herë te deti. Ledioni ka ndarë një foto në të cilën janë ulur përballë njëri-tjetrit dhe po fjalosen. Për Ledionin nuk mund të ketë lumturi më të madhe dhe për Sarën gjithashtu. Ndërkohë që Sara […]

Ledioni dhe London Noor vishen si binjakë

0
Kjo është e para herë, të paktën publikisht që London Noor kombinohet me babin. Është moda e re e të veshurit njësoj si fëmija edhe prindi dhe është argëtuese. Foton e ka postuar vetë Ledioni dje në mbrëmje. Si fundjavë që është, ata janë veshur sportiv dhe bardhë e zi. Në këto kushte, kur babi […]

Çfarë ndodhi mes Sarës dhe Ledionit – Ajo ka një mesazh

0
Ajo që ndodh në shtëpinë e Sarës dhe Ledionit ndodh në të gjitha shtëpitë. Sa herë bëjnë vajzat sikur nuk i intereson se ku do shkojnë dhe bëjnë sikur ia lënë në dorë burrit të zgjedhë. Ama diçka duhet ta dinë mirë burrat nëse dëshirojnë të kenë harmoni në shtëpi. Të bëjnë sikur zgjedhin atë […]

Ledioni publikon bisedën me qenin

0
Jobs është një ndër miqtë e tij më të mirë. Qeni i Ledionit është shumë i njohur për të gjithë. Ata kanë një komunikim të mirë bashkë. Ndonjëherë nuk janë të nevojshme fjalët, sepse ata që i duam i njohim mirë dhe ua kuptojmë nevojat. Përpara fytyrës që po kërkon diçka, Ledioni ka thënë: “’Nuk […]

Ledion Liço thotë: ‘Përse o Zot, çfarë të kam bërë o Zooot’

0
Ç`ka ndodhur me Ledion Liçon? Moderatori është përballur me veten në televizor dhe diçka nuk i ka pëlqyer. Kanë nisur përsëritjet e programeve të shkuara në televizion, me mbylljen e sezonit dhe nuk i ka pëlqyer vetja në to. Është karakteristikë njerëzore që të mos na pëlqejë vetja në kohën e shkuar edhe pse kemi […]