Home ShowBiz Plas sherri publikisht me motrat Hoxha
Plas sherri publikisht me motrat Hoxha
0

Plas sherri publikisht me motrat Hoxha

0
0

Lori dhe Sara Hoxha janë një raport shumë të lidhur me njëra – tjetrën. Lori ndjehet e bekuar në jetën e saj që është bërë teze dhe motra ka sjellë në jetë dy vogëlushë.

Ato shihen pothuajse jgithmonë bashkë nëpër pushime pra pothuajse kudo. Po çfarë ndodhi mes të dyjave?!

Dje Lori ka postuar në profilin e saj në instastory një foto të një tasi kauçuku. Mbi tasin është lënë një shënim nga shënim nga Sara, ku i kërkon Lorit që tja kthejnë tasin që i ka marrë.

Kjo ka qënë një shaka në rrjetet sociale midis motrash!

lori

Link: https://www.instagram.com/lorihoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/_9MrXmBGGz/