Home Tag "ledri vula"

Ishi uron Duan për ditëlindje, ja mesazhi që habiti të gjithë…

0
Edhe pse kanë qëndruar shumë pak kohë bashkë, Dua Lipa dhe Ledri Vula duket se kanë ende një marëdhënie të veçantë së bashku. Mes mijëra urimeve për 24 vjetorin e këngëtares, nuk ka munguar as ai i Ledri Vulës. Këngëtari I shkruan Duas gëzuar ditëlindjen me inciale në gjuhën angleze, por ajo që ka tërhequr […]

Baba për herë të parë, miqtë i nxjerrin sekretin Ledri Vulës

0
Reperi i njohur Ledri Vula është përfolur në mediat rozë se është në një lidhje me një vajzë të quajtur Sara Hoxha, kjo pasi shpesh herë në rrjetet sociale janë parë në vende të njëjta. Por dyshja ka vendosur që ta mbajë private lidhjen e tyre. Prej kohësh Ledri ka shprehur hapur dëshirën për t’u […]

Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush reperi

0
I njohur për sharmin e tij, Ledri Vula është një nga meshkujt më të pëlqyer në tregun muzikor. Ledri është shumë aktiv në muzikë dhe vazhdimisht publikon këngë të cilat kthehen menjëherë në hite. Ditën e sotme reperi i dashur për publikun feston ditëlindjen dhe që në orët e para të mëngjesit ka marrë urime […]

Kida shfaqet sharmante, Ledri Vula nuk i reziston dot: “Po dukesh si…”

0
Kida është një nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar. Ajo numeron dhjetra hite, ndërkohë që ka një stil të veçantë në interpertimin e këngëve. Veç të tjerash, Kida tërheq gjithmonë vëmendjen për format e saj fizike, të cilat nuk nguron aspak që ti ekspozojë në rrjetet sociale. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar […]

Si rrallë herë, Ledri Vula i shpreh dashurinë për njeriun e zemrës

0
Reperi Ledri Vula është një nga më të njohurit në skenën e hip-hopit në vendin tonë. Ai ka korrur shumë suksese të njëpasnjëshme me hitet e tij. Ledri pëlqehet shumë nga publiku dhe sidomos nga vajzat, megjithatë nuk shprehet shumë për jetën e tij personale. Së fundmi Ledri ka uruar publikisht babain e tij me […]

Brenda vilës luksoze të Ledri Vulës, reperi hap dyert e shtëpisë

0
Moderatorja Xheraldina Vula, mamaja e reperit Ledri Vula, hapi dyert e shtëpisë për emisionin “My Living”, ku tregoi arredimini plot stil të banesës, ku jeton reperi së bashku me familjen. Grupi i xhirimit është shoqëruar përgjatë gjithë kohës nga e ëma e Ledrit, Xheraldina, e cila është marrë personalisht me arredimin e shtëpisë. Siç mund […]