Home ShowBiz Ishi uron Duan për ditëlindje, ja mesazhi që habiti të gjithë…
Ishi uron Duan për ditëlindje, ja mesazhi që habiti të gjithë…
0

Ishi uron Duan për ditëlindje, ja mesazhi që habiti të gjithë…

0
0

Edhe pse kanë qëndruar shumë pak kohë bashkë, Dua Lipa dhe Ledri Vula duket se kanë ende një marëdhënie të veçantë së bashku.

Mes mijëra urimeve për 24 vjetorin e këngëtares, nuk ka munguar as ai i Ledri Vulës.

Këngëtari I shkruan Duas gëzuar ditëlindjen me inciale në gjuhën angleze, por ajo që ka tërhequr vëmendje është një zemër e madhe direkt pas shkrimit.

Komenti i Ledrit ka marrë me qindra like dhe komente, madje ka edhe nga ata që i thonë Duas se ky urim e meriton një përgjigje, por këngëtarja ende nuk ka reaguar.

Kujtojmë se Ledri Vula ruan një marëdhënie shumë të mirë edhe me familjen e Duas.

Vetëm pak kohë më parë ai u shfaq në pushime me prindërit dhe vëllain e këngëtares.

dua lipa

Link: https://www.instagram.com/p/B1hgLSKhVbr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz5-Cb4BSCY/