Home Tag "leila kraja"

Leila Kraja nuk mban dotë lotët në “Dance with me”

0
Mbrëmja e rradhës në “Dance with me” ka dhuruar shumë emocione tek pjesëmarrësit dhe spektatorër. Në një moment, konkurrentja dhe moderatorja e njohur Leila Kraja është përlotur gjatë spektaklit. Mamaja e saj ka patur ditëlindjen dje dhe moderatorja e ka uruar live, por më pas ka qarë. “E kam shumë larg. Mami, gëzuar ditëlindjen. Të dua […]

I grisen patallonat gjatë transmetimi, ja si reagoi Leila Kraja

0
Leila Kraja një ndër moderatoret më të bukura të ekranit ka bërë një performancë që në njëfarë mënyre ka surprizuar edhe atë vetë. Një incident i pakëndshëm i ka ndodhur moderatores gjatë performancës së saj. Gjatë koreografisë së saj, Leilas i janë grisur pantallonat duke bërë që bukuroshes t’i dalë një pjesë e fundshpinës. Kjo […]

Rashel hyn me motor të shtrirë e ndërsa Leila ka kërcyer me pantallona të grisura – Ça ka ndodhur mbrëmë në skenën e DWM

0
Është mbajtur mbrëmë show televiziv i çdo të hënë në Klan “Dance with me”. Na ka surprizuar hyrja e Rashel me motorrin e shtrirë duke pozuar të pasmet e saj. Por ka ndodhur edhe diçka më shumë në atë skenë. Moderatorja Leila Kraja, partnerja e Robert Berishës ka kërcyer mbrëmë me pantallona të shkepura nga […]