Home ShowBiz Rashel hyn me motor të shtrirë e ndërsa Leila ka kërcyer me pantallona të grisura – Ça ka ndodhur mbrëmë në skenën e DWM
Rashel hyn me motor të shtrirë e ndërsa Leila ka kërcyer me pantallona të grisura – Ça ka ndodhur mbrëmë në skenën e DWM
0

Rashel hyn me motor të shtrirë e ndërsa Leila ka kërcyer me pantallona të grisura – Ça ka ndodhur mbrëmë në skenën e DWM

0
0

Është mbajtur mbrëmë show televiziv i çdo të hënë në Klan “Dance with me”. Na ka surprizuar hyrja e Rashel me motorrin e shtrirë duke pozuar të pasmet e saj. Por ka ndodhur edhe diçka më shumë në atë skenë.

Moderatorja Leila Kraja, partnerja e Robert Berishës ka kërcyer mbrëmë me pantallona të shkepura nga poshtë.

Ky detaj nuk është vënë re nga Leila por komentet në atë video kanë vërshuar lum.

 

Më poshtë video nga momenti i kërcimit:

Burimi i fotos dhe i artikullit: https://www.youtube.com/watch?v=eUvwXd5gc84&feature=youtu.be&t=152