Home Tag "lidhje dashurie"

Konfirmohet publikisht çifti më i ri në estradën Shqiptare

0
Është kthyer në një trend tashmë në Shqipëri që personazhet e estradës nuk e bëjnë mënjëherë publike lidhjen e dashurisë. Kjo për shumë arsye të ndryshme, mbi të gjitha sepse pritet që lidhja të forcohet dhe më pas mund të dalin publikisht. E tillë është edhe lidhja e dashurisë midis Dafina Zeqirit dh Dj Geek. […]

A duhet të jeni miq me ish-partnerët?! Ekspertët japin një përgjigje

0
Shpesh herë kemi dëgjuar shprehjen “Jemi ndarë, por gjithsesi mund të mbetemi miq të mirë”. Po gjithmonë është ngritur pyetja nëse duhet të qendroni miq apo duhet të shkëpusni çfarëdolloj marrëdhënie me ish-partnerët tuaj. Por psikologët thonë se të mbash kontakte me ish partnerin nuk është një ide e mirë. Ka njerëz që janë të […]

U përfol për një lidhje me këngëtarin e njohur, reagon Dojna Mema

0
Moderatorja Dojna Mema u përfol ditën e djeshme për një lidhje dashurie me këngëtarin dhe kantautorin Vlashent Sata.(Lexo këtu) Në një postim në rrjetet sociale Dojna ka reaguar, pak pas publikimit të lajmit nga “Icon Style”, ku moderatorja as nuk e ka mohuar dhe as nuk e ka konfirmuar lajmin. Moderatorja e njohur e “Top […]

5 gjërat të cilat vrasin marrëdhënien në çift

0
Zakone të përditshme të këqija mund të shkatërrojë marrëdhëniet me kalimin e kohës. Nëse ju pyesni veten se çfarë e shkakton njerëzit që të zihen, ju mund të thoni paraja, gënjeshtra, apo mashtrimi. Dhe kjo është e vërtetë. Por ka edhe zakone të përditshme që vrasin shumë marrëdhëniet. Për të krijuar një të vërtetë të […]