Home Tag "london noor"

Djali i Sarës dhe Ledionit ka ditëlindjen

0
13-ta është dita e tij. Në çdo muaj deri sa të bëjë 1 vjeç, mami Sara dhe babi Ledioni do ta festojnë. Sot dashuria e tyre bën 9 muajsh dhe Ledionit akoma nuk i besohet se sa shumë është rritur. Ka zgjedhur një foto nga ato “bëmë baba të të ngjaj” dhe i është drejtuar […]

Foto romantike e Ledionit dhe Sarës nga ajri

0
Nuk është fare nevoja që të postojnë foto të fytyrës. Një imazh i shkrepur gjatë një kapje duarsh është kaq romantike. Ledioni dhe e dashura e tij Sara kanë qenë në fluturim dhe ai nuk mund të rrinte pa e bërë një foto të tillë publike. Përtej veprimeve plot me dashuri, ajo që bie në […]

London Noor shkon te puna e babi Ledionit

0
London u rrit. Kujt do t`ia kishte marrë mendja se ai do të ishte shoqëruese më ideal i Ledionit në “The Voice”. I vogli i shtëpisë ka shkuar sot te puna e babit dhe ka testuar mikrofonin. Ledioni nuk mund të ishte më i lumtur po as fansat e tij. “The Voice Kids” do të nis së shpejti dhe meqënëse është një program me fëmijë, përse jo prezenca e Londonit do të ishte interesante, qoftë edhe vetëm në ndonjë spot. Ai ka filluar të kombinohet me babin. Edhe disa vite dhe nuk do të jetë ccudi kur të nisë me prezantimet. Me siguri do të ketë talente ky djalë. Link: https://www.instagram.com/p/BY0D_lth8iA/?taken-by=ledionl  

Surprizë – Në foton e re, London i ngjan mami Sarës

0
Nëse deri dje kishim menduar se London Noor i ngjan Ledionit, e kemi pasur shumë gabim. Ai qenka një kopje e Sarës. Familja e re ka shkuar me pushime në Venecia dhe mami ka shkrepur një foto të babit dhe birit i cili është shkrirë së qeshuri. Tani dy gjëra janë: Ose London i ka […]

Teze Lori nuk është e vetmja për London Noor

0
Ishte e vështirë ta shikoje duke qeshur London Noor deri pak ditë më parë. Teze Lori, me një mënyrë të sajën e bëri për të qeshur dhe arritëm të kuptonim se i vogli është po aq i bukur edhe kur i duken kicat e para. Po teze Lori nuk qenka e vetmja. Djalin e bën […]

Sara dhe Lori me pushime, por djalin kush po e mban?

0
Motrat kanë vendosur të pushojnë bashkë këto ditë dhe kanë vendosur që të udhëtojnë jashtë Shqipërisë. Po London Noor e kanë marrë me vete apo jo? Nga një foto e postuar në profilin e Sarës vëmë re që London është duke udhëtuar me mamin dhe tezen me pushime. Lori duket një teze shumë e përkushtuar, […]

Djali i Sarës dhe Ledionit zbulon diçka të re

0
London Noor sapo ka zbuluar diçka të re dhe Sara nuk mund të mos na e tregonte. I vogli duhet të ketë bërë ndonjë reagim të çuditshëm kur ka zbuluar detin dhe e ka parë atë si variantin e madh të asaj vaskës së vogël ku e lan mami dhe babi çdo darkë. Duket se […]

London Noor shkon në plazh dhe rri vetëm me babin

0
Ata tani janë shokë të ngushtë dhe kështu do jenë gjithë jetën. London Noor ka nisur pushimet e tjera, këtë herë te deti. Ledioni ka ndarë një foto në të cilën janë ulur përballë njëri-tjetrit dhe po fjalosen. Për Ledionin nuk mund të ketë lumturi më të madhe dhe për Sarën gjithashtu. Ndërkohë që Sara […]