Home ShowBiz Djali i Sarës dhe Ledionit ka ditëlindjen
Djali i Sarës dhe Ledionit ka ditëlindjen
0

Djali i Sarës dhe Ledionit ka ditëlindjen

0
0

13-ta është dita e tij. Në çdo muaj deri sa të bëjë 1 vjeç, mami Sara dhe babi Ledioni do ta festojnë. Sot dashuria e tyre bën 9 muajsh dhe Ledionit akoma nuk i besohet se sa shumë është rritur. Ka zgjedhur një foto nga ato “bëmë baba të të ngjaj” dhe i është drejtuar të birit: “Gëzuar 13tën bebush, sa shpejt që po rritesh”.
Tani mund t`i drejtohet direkt djalit se ai është rritur dhe e kupton.
Këtë herë janë kombinuar sërish atë e bir.

Gëzuar ditëlindjen London Noor!

Gëzuar 13tën bebush, sa shpejt që po rritesh😅

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY-cndehYkL/?taken-by=ledionl

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BY0D_lth8iA/?taken-by=ledionl