Home Tag "lorik cana"

Lorik Cana publikon foton me mamanë, ndjekësit kapin detajin e veçantë

0
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, mbetet një nga figurat më të rëndësishme të botës së futbollit. I njohur për shpirtin e tij patriotik, Lorik Cana është angazhuar edhe më tej në zhvillimin e këtij sporti duke krijuar “Lorik Cana 5 Fondation”. Ish-kapiteni legjendar, mbetet po ashtu një nga figurat më të komentuara mediatikisht. Së […]

“A është Loriku dashuria jote e parë?” ja si del nga situata bashkëshortja ish-kapitenit

0
Ish-kapiteni i kombëtares, Lorik Cana, është një nga personazhet më të përfolur si në shoëbizin shqiptar. Pas martesës me partneren italiane Monica, jeta e tyre personale vihet në qendër të mediave rozë. Bashkëshortja e Lorikut është shumë aktive në Instagram, ndëkohë që ndiqet nga shumë ndjekës, nga të cilët janë edhe shumë dashamirës shqiptarë. Së […]

Ana tjetër e bashkëshortes së Lorikut, i shërben mëngjesin në shtrat

0
Ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana, tashmë prej disa vitesh është i martuar me Monikën, bukuroshen italiane me të cilën ka edhe një djalë. Bashkëshortja e ish-kapitenit është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj. Në një postim të fundit në Instagram, partnerja e Canës ka treguar […]

Çfarë i premtoi publikisht Lorik Cana ‘Tarameles’ gjatë emisionit

0
Ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në “Kurthin e Piter Pan”, ku ju përgjigj me sinqeritet pyetjeve të fëmijëve mbi jetën e tij dhe profesionin. Por, Xheison Bafti, një nga fëmijët më të dashur për publikun, i cili gjithashtu është një nga fëmijët më të komentuar, i ka kërkuar ‘një […]

Bashkëshortja i kërkoi një foto në jaht, ja si reagon Lorik Cana!

0
Ish-kapiteni i kombëtares, Lorik Cana, është një nga personazhet më të përfolur si në showbizin shqiptar ashtu edhe në atë italian. Pas martesës me partneren italiane Monica, jeta e tyre personale vihet në qendër të mediave rozë. Një orë më parë, Monika e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ka zbuluar sesi reagon partneri […]

Bashkëshortja flliq Lorik Canën në restorant, ja video që i publikon

0
Ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana, tashmë prej disa vitesh është i martuar me Monikën, bukuroshen italiane me të cilën ka edhe një djalë. Bashkëshortja e ish-kapitenit është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj. Mbrëmjen kaluar, çifti i njohur kanë darkuar nën shoqërinë e njëri-tjetrit në […]

Çfarë po përgatisin? Lorik Cana dhe Marin Mema paralajmërojnë një projekt

0
Ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana ka publikuar në rrjetet sociale një foto në krah gazetarit të njohur Marin Mema. Siç duket Lorik Cana po paralajmëron që të realizojë një projekt me gazetarin Marin Mema, pasi kështu ka bërë të ditur në përshkrimin e fotos. “Si mendoni? Ta bëjmë një projekt bashkë?”- shkruan Cana, ndërkohë që […]

Lorik Cana flet për takimin me bashkëshorten: Nuk më njihte aspak!

0
Ish kapiteni i kombëtares dhe një nga figurat kryesorë te futbollit shqiptar, Lorik Cana në një intervistë për “My Living” ka rrëfyer disa detaje nga jeta e tij private. Cana është pyetur rreth njohjes me bashkëshorten, nga ku ka treguar se janë njohur në një restorant dhe se mundësinë për ta takuar e krijoi vetë. […]