Home Sport Lorik Cana publikon foton me mamanë, ndjekësit kapin detajin e veçantë
Lorik Cana publikon foton me mamanë, ndjekësit kapin detajin e veçantë
0

Lorik Cana publikon foton me mamanë, ndjekësit kapin detajin e veçantë

0
0

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, mbetet një nga figurat më të rëndësishme të botës së futbollit. I njohur për shpirtin e tij patriotik, Lorik Cana është angazhuar edhe më tej në zhvillimin e këtij sporti duke krijuar “Lorik Cana 5 Fondation”.

Ish-kapiteni legjendar, mbetet po ashtu një nga figurat më të komentuara mediatikisht. Së fundmi Lorik Cana ka publikuar një foto me mamanë e tij të disa viteve më parë.

“Mama dhe mini Liki ❤️ dikur viti 85-86 s’jam i sigurt”- shkruan Loriku. Por ajo që ndjekësit vunë re ishte ngjashmëria e Bojken, djali i Lorik Canës me babain.

“Bojken numër 2!”- shkruan motra e Lorikut, ndërkohë që edhe reagimet e ndjekësve ishin të ngjashme.

bojekn

bojken

Link: https://www.instagram.com/p/ByAspmCB_Pe/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwH-dWAg6er/