Home Tag "luana vjollca"

Zbulohet kur dhe ku do ta shikojmë Luanën këtë sezon

0
Luana do të ketë një projekt të ri televiziv nën moderim. Nuk janë dhënë shumë detaje mbi të, por deri tani dihet se do të jetë një program prime time. Pas lajmeve të mira që kanë ardhur gjatë gjithë këtyre javëve nga familja Vjollca ky është i radhës. Emisioni “Pa Limit” u mbyll dhe këtë […]

Zbulohet përse Luana nuk ka shumë miq

0
Luana nuk ka shumë miq dhe kjo mund të kuptohet edhe në postimet e saj. Ajo ka një axhendë të ngjeshur, të cilën e kalon me miq, por më së shumti me familjen e saj. Vajzat e mbesat Vjollca janë aq sa mund të argëtohen e bëjnë party edhe pa praninë e askujt tjetër. Sigurisht […]

Luana krijon album motrash mbi dasmën e Marinës

0
Luana dhe Marina kanë ruajtur kujtime motrash shumë të bukura nga dasma. Falë edhe atyre që i kanë fotografuar çastet e shkëmbimit të dashurisë mes tyre edhe përmes syve, ato shtuan një tjetër album motrash në këndin e kujtimeve. Ishte Luana ajo që postoi disa foto të shkëputura nga dasma. Të gjithë kemi pasur albume […]

Ç’mendon vjehrra për Getoarin, pas dasmës?

0
Dasma mbaroi dhe zyrtarisht Getoari është djali i shtëpisë Vjollca. Ai e vërtetoi këtë që në nisje të dasmës kur ftoi vjehrrën në vallëzim. Pas gjithë qejfit dhe emocioneve të shumëllojta Maria, mamaja e Vjollcave bëri urimin publik për vajzën dhe dhëndrin. Po si i drejtohet Getit ajo? Pikërisht këtë e zbulon urimi. “Vlerat shpirtërore […]

Luana poston foto pa grim dhe pa iu dridhur qerpiku

0
Nuk ka nevojë për makeup dhe kjo është mëse e dukshme. Ajo ka postuar një foto qëllimi i së cilës ka qenë të tregojë sesa i rëndësishëm është kujdesi për dhëmbët dhe buzëqeshja. Luana nuk e pati për problem apo kompleks ta ndante një foto të tillë. Shumë vajza edhe ato që s`janë të famshme […]

Luana hap kutitë e dhuratave luksoze

0
Nuk ka ditëlindje pa dhurata. Pjesë më e bukur e festës është ajo pas saj. Momenti i hapjes së dhuratave është gjithë surpiza, sidomos kur ke fatin e mirë të rrethohesh nga tre lloje njerëzish. Së pari, janë ata që të njohin mirë dhe e dinë se ç`do. Së dyti, ata që kanë shumë shije. […]

Këto janë 10 moderatoret tona seksi

0
“Të jesh moderatore” është baraz me “të jesh seksi”. Nuk është kusht i domosdoshëm, ndoshta është një rastësi e bukur. Moderatoret e televizioneve tona janë njëra me e mirë se tjetra. Elegante, simpatike dhe figura të adhurueshme nga të gjithë. Mund të kujtojmë vetëm Luana Vjollcën, Marinën, apo Bora Zemanin për ta përforcuar akoma më […]

Del në skenë ftesa që Geti dhe Marina i bënë Luanës

0
Kur dolën disa prej ftesave të dasmës së çiftit dhe mësuam se ishin të personalizuara, pasi çdo i ftuar kishte vetën, nuk mund të mos mendonim për të Luanës. Çfarë do të kishin zgjedhur motra dhe kunati për të? Luana e dinte këtë dhe postoi një foto të ftesës së saj. Gjejeni çfarë? Ftesa e […]

Mëngjese të bardha për Luana Vjollcën

0
Atje gjithçka është e bardhë, sepse ajo shkon me ngjyrën e detit. Luana ndodhet në Mikonos, në ishullin e bardhë grek. Meqë është në plazh zgjimet janë disi më të vona dhe “mirëmëngjesi” ishte i vonë gjithashtu. Me një pamje perfekte, nën një fustan me pala, të shkurtër e sigurisht të bardhë, duket perfekte. Pas ngjyrës […]