Home Tag "luana vjollca"

Luana bën gjestin unik për fëmijët e prekur nga tërmeti

0
Producentja e emisionit “Shiko kush luan” Luana Vjollca gjithmonë spikat për natyrën e saj tepër humane. Është gjithmonë e pranishme tek personat të cilët janë në nevojë dhe këtë të shtunë në emisionin e saj “Shiko Kush luan” ajo ka përgatitur diçka krejtësisht ndryshe. Për të lehtësuar pak dhimbjen dhe për ti falur sa më […]

Moderatorja e njohur shqiptare rrëmben kopertinën e Prestigjozes britanike “Global Woman”, ja sekreti i suksesit tim

0
Prestigjozja britanike “Global Woman” ka zgjedhur për kopertinën e muajit shtator moderatoren e njohur shqitare Luana Vjollcën. Luana ka folur në një intervistë ekskluzive mbi fuqinë dhe forcën e femrës, dëshirat, ëndrrat dhe pasionet e saj për jetën. Elokuente e buzëqeshur dhe pozitive, ajo di se si ta bëjë publikun për vete, është përshkrimi që […]

Plane kundra Marinës – Reagimi i Getit nuk pritej

0
Ermal Mamaqi është takuar ditën e djeshme me bukuroshen Luana Vjollca. Nga ky takim Ermali ka shkëputur një foto ku në formë humori shkruan: “Po thurim plane… ndoshta kundra Marinës” Ky koment i Ermalit mesa duket nuk i ka pëlqyer aspak Getit i cili menjëherë ka reaguar në koment të fotos dhe thjesht shkruan: “Ahhah”. […]

Klipi i Luanës pa prerje, si asnjëherë në muzikën Shqipëtare

0
Sot diva Luana Vjollca feston ditëlindjen por edhe pse një ditë shumë e veçantë për të, ku në fakt duhet të mendonin të tjerët për surprizë për Luanën, këtë herë mendoi ajo që ti bënte surprizë të gjithëve. Në ditën e saj të shënuar Luana publikon klipin e rrallë që mban titullin “Ti Amo”. Klipi […]

Zbulohet ku dhe me kë po pushon Luana Vjollca

0
Në këto ditë të nxehta vere Luana Vjollca ka vendosur të pushojë në jug të vendit. Moderatoja aktualisht ndodhet në Dhërmi, në shoqërinë e familjes. Nga disa foto të publikuara në Instastory, Luana duket më e lumtur se kurrë, ndërsa shprehet se ndihet e bekuar pranë familjes së saj. Vjollca duket mjaft në formë me […]

Luana “shndërrohet” në sirenë!

0
Moderatorja Luana Vjollca, një prej femrave më të famshme të showbizit, sapo i ka vënë flakën instagramit, duke u “shndërruar” këtë herë në një sirenë. Në disa foto të postuara së fundmi Luana duket më joshëse se kurrë. Në sesionin e fundit fotografik, ku pozon e lagur , moderatorja të krijon idenë e një sirene […]

Luana Vjollca i vë flakën Ferizajt

0
Një sukses i vërtetë ka rezultuar performanca e Luanës në Ferizaj, ku ka performuar hitet e saj mbrëmjen e djeshme. Të shumtë kanë qënë fansat që e kanë komplimentuar si për performancën ashtu edhe per lukun e saj. Ndërsa nga pamjet e publikuara në Instagramin personal të bukuroshes, duket qartë atmosfera e zjarrtë që u […]

Këto janë bjondet dhe brunet më seksi të Showbizit

0
E keni menduar ndonjëherë se cila prej bjondeve apo bruneve në showbiz janë femrat me seksi. Nëse nuk e kishit vënë re ndonjëherë në këtë aspekt atëherë më poshtë do të gjeni disa nga femrat bjonde dhe brune me seksi në Shqipëri.   Me bikini, me fustane apo me çfarëdo veshje këto super seksi ndriçojnë. […]

Zbulohen prapaskenat e këngës “Yalla Habibi”

0
Kënga e sukseshme dhe e veçantë e Luanës në bashkëpunim me Faydee ka rezultuar një sukses. Kënga shënon plot 4 milion vnë YouTube pa mbushur akoma 1 muaj nga data e publikimit. Por si është xhiruar ky super hit dhe a ka pasur prapaskena të pakëndshme?! Pikërisht për të festuar 4 milionshin e këngës është […]

I keni vënë re?! Këto janë femrat e Showbizit më seksi me bikini

0
Jemi në periudhën më të bukur të vitit nga ku sytë na shohin vetëm femra me bikini, fustane të shkurtër apo me veshje elegante. Pushimet femrat e shoëbizit kanë filluar ti bëjnë që në Qershor. Më poshtë do të gjeni fotot më të bukura të shkëputura nga pushimet e bukurosheve tona dhe gjykoni vetë më […]