Home Tag "luizi"

Tentuan ta piratonin, Luizit i ndodh e papritura me Instagramin

0
Luizit i ka ndodhur e papritura në rrjete sociale. Llogaria e tij e Instagramit që menaxhohej nga Jurgena tashmë është dorëzuar tek motra e këngëtarit Ina. Faqja mban emri Ina Ejlli, që është dhe motra e Luizit, po ashtu dhe një foto e tyre bashkë në profil. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale familjarët kanë […]

Çfarë fshihet pas llogarisë ‘GoFundMe’, reagon kunati i Luizit

0
Kunatin i Luizit, Sokol Tahiri ka reaguar me një sqarim për GoFundMe që hapën për këngëtarin. Ai theksoi se kjo është kërkuar nga fansat dhe nuk është kërkesë nga familja për arsye financiare apo shëndetësore për Luizin. ‘E shikoj të nevojshme dhe të domosdoshme për ta sqaruar. E para, është kërkuar nga fansat në SHBA […]

Luizit i dështon fushata, ja çfarë i punuan banorët e shtëpisë vip

0
Luizi gjatë ditës së sotme ka bërë fushatë për tu bërë lider. Banorët kanë votuar për të vendosur liderin e javës në shtëpi. Këngëtarit nuk i ka funksionuar kjo gjë sepse banorët kanë zgjedhur Jorin. Ata janë ndarë në dy grupe, vajzat në living, ndërsa djemtë në dhomën e grimit. Secili banorë ka votuar duke […]

Kiara i bën surprizën e veçantë, Luizi bën reagimin epik

0
Vëllai i Madh i ka vënë në provë banorët duke imituar njëri-tjetrit. Kiara ka fituar në lojën e imitimeve. Ajo ka imituar mjaft mirë Nitën. Moderatorja ka një privilegj dhe mund ti realizohet një dëshirë. Ajo ka kërkuar të realizojë një surprizë për Luizin në bashkëpunim me Vëllain e Madh. Një ambjet i veçantë është […]

Emocione të forta për Luizin, familjarët e surprizojnë nga SHBA

0
Luizi mbrëmjen e sotme ka marrë një surprizë emocionuese. Mbesat i kanë dërguar një videomesazh së bashku me të motrën. Ata e kanë mbeshtetur rrugëtimin e tij dhe i kanë dërguar shumë përqafime nga larg. Më pas ai është surprizuar nga burri i motrës Sokoli. Ai kishte ardhur enkas nga SHBA për ta takuar. Sokoli […]

‘Mos e përdor emrin tim se e ndyn’, plas keq mes Luizit dhe Kiarës

0
Kiara dhe Luizi gjatë rrugëtimit të tyre kanë pasur përplasje të shpeshta. Biseda së fundmi ka degraduar mes tyre. Kiara i ka kërkuar Luizit të mos e përdorë emrin e saj sepse e ndyn. Këngëtari i ka kërkuar llogari për këtë deklaratë të pakëndshme. Moderatorja thekson se i ka thënë vetëm për dsa situata të […]

Luizi tërhiqet, i kërkon falje publikisht Oltës

0
Luizi dhe Olta janë përplasur shpesh me njëri-tjetrin për shkak të lojës. Aktorja së fundmi nuk i ka përballuar mirë akuzat e Luizit që është kujdesur për të veç për lojë. Dyshja kanë bërë një bisedë të gjatë në lavanderi. Për herë të parë këngëtari ka bërë një hap prapa duke i kërkuar falje. ‘Nëse […]

Luizi i kopjoi strategjinë, reagon fituesi i Big Brother Kanada

0
Luizi mbrëmjen e djeshme shkoi në nominim së bashku me Maestron dhe Kristin. Ata thyen një nga rregullat bazë të formatit duke komunikuar treshe në tualet pa kamera. Këtë strategji Luizi e ka kopjuar nga Big Brother në Kanada. Pas gjithë këtyre zhurmave emri i Luizit është bërë jehonë dhe në Kanada. Fituesi i Big […]