Home Tag "luizi"

Luizi i bën dedikimin e veçantë Kiarës në pushimet e fundit

0
Kiara dhe Luizi pas një fluksi të madh angazhimesh kanë vendosur të shijojnë disa ditë pushimi me njëri-tjetrin. Sigurisht gjatë pushimeve nuk kanë munguar dhe momentet e këndshme në rrjete sociale. Luizi i ka bërë një dedikim të veçantë Kiarës. ‘Ndërkohë Kiara që shikon Duomon unë shijoj pamjen më të bukur në botë sapo hap […]

Luizi bën komentin epik në pozën e fundit të Kiarës

0
Luizi dhe Kiara mbeten një nga çiftet më të komentuar gjatë kësaj vere. Dyshja janë mjaft aktiv në rrjete sociale dhe shpesh nuk i kursejnë baturtat dhe komentet pikante dhe përballë ndjekësve. Në një nga pozat e fudnit të Kiarës të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Luizit. Është dobësuar, prandaj i ka rënë […]

Luiz Ejlli merr vendimin e papritur ndaj Arbanës dhe Eduartit

0
Luiz Ejlli është një nga emrat më të komentuar dhe pse jehona e Big Brother është shuar prej kohësh. Këngëtari së fundmi këngëtari ka marrë vendimin e papritur ndaj Arbanës dhe Eduartit duke i hequr nga ndjekësit në rrjete sociale. Ende nuk dihet çfarë fshihet pas këtij vendimi megjithatë pak javë më parë këngëtari ka […]

Kiara u përfol për shtatzëni, reagimi i Luizit i thotë të gjitha

0
Kiara Tito jo pak herë është përfolur për një shtatzëni të mundshme. Shkak për dyshimet janë bërë shpesh pozat e moderatores dhe deklaratat e Luizit. Këngëtari në një live në Instagram ka folur për këto lajme ku i ka mohuar duke thënë se nuk kanë test shtatzanie, por Kiara nuk ka shfaqur simptoma. “Këtu nuk […]

Luizi zbulon arsyen pse nuk do të marrë pjesë tek koncerti i Noizyt

0
Ka pasur një sërë aludimesh për raportin e Luizit me Noizyn. Madje një pjesë thanë se miqësia e tyre sështë si më parë dhe prandaj këngëtari nuk do të marrë pjesë në Alpha Show. Së fundmi nëpërmjet një video në rrjete sociale ai ka treguar arsyen e vërtetë pse nuk mund ti bashkohet koncertit. ‘Po […]

Çfarë mendon mami i Luizit për Kiarën si moderatore?

0
Mami i Luizit ka ardhur për pushime në Shqipëri. Ajo është parë nën shoqërinë e dyshes së komentuar Luiz-Kiara. Pamjet e Kiarës me mamin e Luizit duke bërë pazare ka bërë xhiron e rrjetit. Megjithatë në një nga daljet e tyre Luizi ka zbuluar çfarë mendimi ka e ëma për Kiarën si moderatore. Krahas një […]

Kristi flet për raportin me Luizin dhe përgjigjien e tij askush se priste

0
Kristi dhe Luizi gjatë qëndrimit në Big Brother Vip u bënë shumë miq me njëri-tjetrin. Mirpo jashtë mbase për shkak të angazhimeve dhe gjërave të tjera miqësia mes tyre nuk është njësoj. Kristi e ka zbuluar këtë detaj në një bashkëbisedim me ndjekësit. I pyetur nga një ndjekës për marrëdhënien e tij me Luizin. Kristi […]