Home Tag "luksoze"

Luksoze, moderne dhe e rehatshme, kjo është shtëpia e Stresit

0
Ata kanë më shumë se 2 muaj fejesë pas një lidhje prej 4 vitesh. Gjatë kësaj kohe  Stresi dhe e fejuara e tij , kanë qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave teksa në një intervistë pak kohë më parë reperi zbuloi se ata bashkëjetojnë. Së fundmi Stresi ka postuar një foto e cila […]

Morena nën aksesorët e shtrenjtë thotë se është e pamundur…

0
Morena Taraku është duke u bërë gati për angazhimet e saj që do t’i vërshohen ditëve në vijim. Ajo duke treguar luksin që posedon ka thyer çdo limit në Instagram. Tashmë të gjithë e dinë që ajo gëzon një jetë të shtrenjtë dhe shumë të bukur. E veshur e tëra me aksesorë të shtrenjtë ajo […]

Morena vë në pah disa aksesorë shumë të shtrenjtë të saj

0
Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, madje ajo asnjëherë nuk heziton që këtë jetë të shtrenjtë ta shpërndajë edhe në rrjete sociale. Ajo këtë here përmes një fotoje në Instagram ka treguar disa gjëra të saj të markës “Chance dhe Chanel”, marka këto të njohura në gjithë botën. Nuk po vërehet qartë se […]

Zbuloni vendet më të shtrenjta të hoteleve me pesë yje

0
Nëse keni vendosur që të udhëtoni në këto vende dhe të qëndroni në hotelet me pesë yje ju informojmë që do mbeteni të çuditur nga çmimet e kripura që ata kanë. Si pjesë e studimit vjetor të bankës për çmimet globale, analistët e Deutsche Bank publikuan një raport ku në botë një qëndrim në një […]

Baret & Restorantet më luksoze në botë

0
Për vitin 2016-të janë cilësuar si bare dhe restorantet më unike dhe më luksoze. Nëse iu bie rruga në këto vende të botës mos ngurroni dhe të pini ose të hani diçka në këto vende. 1) Vagabond Wines, Spitalfields, London 2) German Gymnasium, London 3) Blue Wave, Barcelona, Spain 4) Les Bains, Paris, France 5) […]

Të flesh në një dhomë luksoze apo në dhomë krejtësisht xhami – Këto janë hotelet e pazakonta

0
Gjithmonë kemi parë në botë kur udhëtojmë hotelet më të bukura dhe më të shtrenjta. Secili prej hoteleve kanë karakteristikat e tyre të veçanta por kur keni udhëtuar diku keni qëndruar ndonjëherë në një hotel me pamje të çuditshme. Në këto destinacione unike që ne do ju paraqesim në këtë artikull hoteli juaj është aventurë. […]