Home ShowBiz Morena e veshur me marka luksoze, por kjo nuk vihet re kur ekspozon këmbët e saj seksi
Morena e veshur me marka luksoze, por kjo nuk vihet re kur ekspozon këmbët e saj seksi
0

Morena e veshur me marka luksoze, por kjo nuk vihet re kur ekspozon këmbët e saj seksi

0
0

Jeta luksoze për të është diçka që tashmë nuk ka rëndësi. Ajo është mësuar të jetojë kështu dhe vështirë që do të mund ta shohim atë në një jetesë më ndryshe.

Morena Taraku është një ndër ato artistet që është e mbuluara e tëra me aksesorë të shtrenjtë që përfaqësojnë markat më të famshme në botë.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në të cilën u ka bërë reklamë altleteve të markës “Louis Vuitton” dhe qantës së markës “Chanel”.

Por kjo lihet anash sepse të gjithë pamjen ta marrin këmbët e saj të shtrira në divan. Seksi dhe tërheqëse kjo foto është aq tunduese dhe në të njëjtën kohë aq provokuese.

Përmes kësaj fotoje Morena ka vënë edhe një shprehje. “Thjesht të ju kujtoj, besimi vret”, ka shtuar ajo.

Just a reminder: 🤞🏼”Trust Kills” 🤞🏼

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfGgoqYFlQS/?taken-by=morenataraku

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Be_J1R1FwMl/?taken-by=morenataraku