Home Tag "mahnit ndjekësit me flokët “pink”"

Ish banorja e Big Brother, mahnit ndjekësit me flokët “pink”

0
Ajo ra në sy për paraqitjen e saj dhe për flokët kaçurrelë bjondë. Me siguri e mbani mend bukuroshen bjonde që ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por mesa duket modelja është mërzitur me flokët e saj bjondë. Ambra Muji ka bërë një ndryshim drastik, duke i kthyer flokët në ngjyrë rozë. Këtë […]