Home Tag "majlinda"

Majk bën veprimin e papritur me Majlindën dhe i habit të gjithë

0
Këngëtari Majk është përfolur vazhdimisht për jetën e tij private. Raporti që ai ka me nënën e djalit është vënë vazhdimisht në pikëpyetje dhe shpesh herë është folur se mund të jenë pajtuar, por në fakt ata të dy nuk e kanë konfirmuar asnjëherë këtë lajm. Ata kanë treguar se për hir të vogëlushit Roan […]

Sërish bashkë…, Majk dhe Majlinda kapen mat në të njëjtin vend

0
Këngëtari Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes. Kohët e fundit u përfol në media se ata të dy mund të jenë rikthyer sërish bashkë, por në fakt deri tani asnjë gjë nuk është vërtetuar. Megjithatë dyshja ka një djalë bashkë dhe shpesh herë i shohim […]