Home Tag "makina te shtrenjta noizy"

Noizy lançon “Grande” me 1.5 Milion EUR makina

7.07K
Më në fund erdhi momenti. Noizy sapo lançoi hitin më të ri “Grande”. Jemi duke shijuar tashmë këtë superhit, në të cilin Noizy erdhi “Grande”, ashtu si titulli. Pjesë e klipit janë Enca dhe Cciljeta dy anëtaret bombastike të OTR. Për kënaqësinë tuaj, ju ftojmë ta dëgjoni edhe njëherë këngën, për t`u dashuruar përgjithmonë me […]