Home ShowBiz Noizy lançon “Grande” me 1.5 Milion EUR makina
Noizy lançon “Grande” me 1.5 Milion EUR makina
0

Noizy lançon “Grande” me 1.5 Milion EUR makina

7.07K
0

Më në fund erdhi momenti. Noizy sapo lançoi hitin më të ri “Grande”. Jemi duke shijuar tashmë këtë superhit, në të cilin Noizy erdhi “Grande”, ashtu si titulli. Pjesë e klipit janë Enca dhe Cciljeta dy anëtaret bombastike të OTR.

Për kënaqësinë tuaj, ju ftojmë ta dëgjoni edhe njëherë këngën, për t`u dashuruar përgjithmonë me të.