Home Tag "marina dhe geti zihet"

Plas Xhelozia midis Getit dhe Marinës

15.31K
Geti dhe Marina, një ndër çiftet e preferuara për publikun, siç duket po kalojnë në disa faze të lidhjes, të cilat janë të pashmangshme. Geti mesa duket, i vetëdijshëm për bukuroshen që ka në krah, ka filluar të xhelozojë. Sigurisht që Marina është mërzitur nga ky fakt, siç bëjnë me dije disa të afërm të […]