Home Tag "marina fara"

“Kam përjetuar ferrin” Marina Fara rikthehet sukper-seksi dhe ka një lajm

0
  Marina Fara, vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, është përfolur gjithmonë për format e saj trupore. Ajo u bë e njohur vetëm nëpërmjet rrjeteve sociale, ku ndante me të gjithë ndjekësit e saj foto nga më provokueset. Mirëpo pati një periudhë kohore kur bukuroshja u përfol për një shtatzëni, mbylli të gjitha rrjetet sociale, […]

Me gjoksin thuajse jashtë, Marina Fara përshëndet fansat

0
Prej kohësh bukuroshja Marina Fara është ndër personazhet më të ndjekur nëpër portale. Postimet e saj në rrjetet sociale shkaktojnë gjithmonë bujë dhe komentohen shumë në rrjet. Por fotoja e fundit i ka çmendur të gjithë. Marina shfaqet e veshur me të bardha, me gjoksin pothuajse jashtë. Edhe njëherë, Marina ka ditur si t’i provokojë ndjekësit […]

Në muajin e pestë të shtatzanisë, rikthehet online Marina Fara

0
Eshtë munduar ta mbaj larg mediave jetën personale, pasi në rrjetet sociale u përhap lajmi se është në pritje të ëmbël. Po flasim për Marina Farën e cila dy muaj më parë vendosi të qëndrojë larg rrjeteve sociale duke mbyllur kështu edhe llogarinë e saj në Instagram. Por së fundmi Marina është rikthyer fuqishëm duke […]

Marina Fara shtatzënë? Bukuroshja merr një vendim befazues

0
Lajmi se Marina Fara, vajza e vetme e këngëtares Eli Fara është shtazënë 3 muajshe bëri bujë të jashtëzakonshme ditën e djeshme. Fotot që i publikuan Marinës teksa bënte ekon e shtatzanisë morën dhenë. Menjëherë pas përhapjes së këtij lajmi Marina i ka habitur të gjithë ndjekësit me veprimi e saj. Ajo ka ndryshuar emrin në llogarinë e […]

Marina Fara në klipet e mamit, atëherë kur askush nuk e njihte

0
Famë të konsiderueshme ka marrë edhe vajza e këngëtares Eli Fara, Marina. Kjo e fundit komentohet mjaft për linjat e saj seksi dhe fotot provokuese që publikon thuajse përditë. Së fundmi, Eli Fara ka bërë publik një detaj mjaft interesant. Ajo ka zbuluar se vajza e saj, Marina, ishte  dikur pjesë e klipeve të nënës së saj. Eli […]

Nuk fshihen më. Marina Fara tregon fytyrën e të dashurit

0
Bukuroshja Marina Fara ka disa ditë që ka bërë publike një marrëdhënie në të cilën mesa duket është shumë e përfshirë emocionalisht. Ndonëse ajo ka publikuar shpesh foto me të dashurin është përpjekur që atij të mos i duket fytyra, duke mos zbuluar kështu as identitetin e tij. Mirëpo vajza e këngëtares Eli Fara duket më e […]

Shfaqet në momente intime me partnerin. E stërdashuruar Marina Fara

0
Vajza e këngëtares Eli Fara, është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Komentet mbi Marinën janë të shumtë. Duket se tashmë ajo është në një lidhje dhe shprehet shumë e lumtur dhe e dashuruar sa s’ka më. Ajo e tregon postim pas postimi sa “thellë ka rënë”. Mes postimeve nuk mungojnë edhe momentet intime. Por përveç […]

Marina Fara pozon nga shezloni, bikini i lagur nuk i fsheh asgjë

0
Marina Fara është vajza e vetme e këngëtares nga së njohur Eli Fara. Bukuroshja përflitet dhe ndiqet për çdo veprim që bën. Së fundmi u përfol për lidhjen me të dashurin e ri, madje Fara ka publikuar edhe disa momente intime me të. Megjithatë, për çka bën të shkruajnë mediat janë fotografitë provokuese që ndan me […]

Marina Fara e dashuruar si asnjëherë. Ja çfarë bën

0
Nga thjesht vajza e një dive të muzikës, në një prej femrave më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Marina Fara ka bërë një kapërcim që askush nuk e mendonte të mundur. Ajo së fundmi ka prezantuar të dashurin e saj dhe duket se është më e dashuruar se kurrë. “Kur ka dashuri nuk ka distancë”, […]