Home Tag "Marku"

Rudina rrëfen si e priti familja e saj ndarjen dhe lidhjen me Markun

0
Aktorja Rudina Dembacaj është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes që pas ndarjes nga bashkëshorti e deri tek momenti që bëri publike lidhjen me ish deputetin Marku Froku. Ajo është komentuar vazhdimisht dhe madje komentet negative siç tha ajo gjatë një interviste e kanë mërzitur shumë. Ndërsa së fundmi ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve […]

Rudina përshkruan tre vjehrat e saj, ja si ishin ato

0
Aktorja Rudina Dembacaj e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “Top Channel”, ka marrë pjesë ne debatin mbi vjehrat dhe ka përmendur tre vjehrat që ka pasur në jetën e saj. Ajo tha se është ëndrra e çdo vjehre, duke i bërë të gjithë të qeshin me lotë, ndërsa më pas u ndal tek përshkrimi i secilës […]

Rudina e pyet “A më do”, ja si përgjigjet Marku…

0
Rudina Dembacaj dhe ish deputeti Mark Froku tashmë prej disa muajsh e kanë pranuar publikisht lidhjen e tyre dhe i shohim të postojnë vazhdimisht foto e video ku shfaqen së bashku. Këtë herë aktorja ka postuar në instagram një video të Markut të cilit përmes filtrave të instagram i kishte vendosur një palë syze me […]