Home ShowBiz Nga ftesa tek detajet e ceremonisë, miqtë zbulojnë detajet e dasmës së Markut dhe Rudinës
Nga ftesa tek detajet e ceremonisë, miqtë zbulojnë detajet e dasmës së Markut dhe Rudinës
0

Nga ftesa tek detajet e ceremonisë, miqtë zbulojnë detajet e dasmës së Markut dhe Rudinës

0
0

Rudina dhe Marku prej kohësh kanë shijuar romancën e tyre. Në javët e fundit flitej se dyshja po përgatiteshin për një super ceremoni.

Tashmë nuk është më një thashethem rrjeti miqtë e saj kanë zbuluar ftesën e dasmës që Rudina dhe Marku kanë përgatitur.

‘Me bekimin e fëmijëve tanë Viktoria, Leonard, Erta dhe Mara dëshirojmë të kurorëzojmë dashurinë tonë përpara Zotit, familjarëve dhe miqve që na gëzojnë jetën!

Ndaj do të ishim të lumtur t’ju kishim në festën tonë të paharrueshme, ditën e premte, 01.10.2021, ora 19:00.

Lutem konfirmimin tuaj sa më herët’, shkruhet në ftesën e dasmës së Rudinës dhe Markut.

Linku: https://www.instagram.com/stories/rudinadembacaj/2666805760073161525/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CR6zOgunmA4/