Home Tag "martohet"

Dasëm në horizont, “martohet” Kiara Tito, ja kush është fatlumi

0
Moderatorja simpatike Kiara Tito ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve lidhur me jetën private. Ajo është përfolur gjithmonë për një lidhje me këngëtarin Butrint Imeri, por deri tani asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar lidhjen. Por një deklaratë e fundit e Kiarës duket se ka hedhur dritë mbi statusin […]

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, dalin fotot nga dasma madhështore

0
Futbollisti i njohur Elseid Hysaj, i dha fund beqarisë në një dasëm madhështore, e cila u zhvillua në qytetin e tij të lindjes në Shkodër. Celebrimi i dashurisë së futbollistit shqiptar me ish-Miss Shqipërinë, Fiorenzën u zhvillua në Kalanë e Rozafës, mes një ambienti të aderruar plot me trëndafila të bardhë. Ndërkohë së fundmi, futbollsiti […]

Enca martohet? Këngëtarja tregon fustanin e nusërisë

0
Enca Haxhia, është njënga personazhet më të ndjekur të showbizzit shqiptar Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me çdo veprimtari të saj dhe me postimet e shpeshta në Instagram. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në ‘InstaStory’ pamjet e një fustani të bardhë. ‘Duke marrë fustanin tim të nusërisë’, shkruan Enca krahas pamjeve të fustanit. Ky […]

Martohet Xheni i Big Brother? Ja foto që shtoi dyshimet

0
Ish banorja e Big Brother Xheni, edhe pas aventurës së saj në ekran, vijon të gëzojë një popullaritet të jashtëzakonshëm. Ndarja e saj me Benardin bëri bujë në shtypin rozë dhe dyshja komentohen ende. Disa ditë më parë ish banorja e Big Brother 9 u largua drejt Italisë, pranë familjes së saj. Xheni gjithmonë ka […]

Martohet Vilma Masha, kolegët i publikojnë imazhet e rralla nga dasma

0
Moderatorja e njohur sportive Vilma Masha, i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme. Në ceremoni ishin të ftuar të afërm, miq e personazhe të njohur të ekranit. Lajmin e dasmës e bënë të ditur miqtë e saj, Vjola Spiro, Ilda Bejleri dhe Drini Zeqo, të cilët postuar foto dhe video nga dasma e Vilmës. Moderatorja […]

Martohet Genta e Big Brother?!

0
Genta mbetet një nga personazhet më të komentuar në media dhe ndër më të ndjekura në Instagramedhe pse përvoja e saj televizive i takon disa viteve më parë. Së fundmi teksa i përgjigjet pyetjeve në Instastory, Genta ka dhënë lajmin se për punë muajsh do të martohet. E pyetur nga miku i saj, menaxheri i vipave Xhani […]

Martohet në fshehtësi ish-banorja e BB

0
Dona Pjetri, i ka habitur të gjithë ndjekësit në Instagram kur në profilin e saj ka publikuar foto e veshur nuse. Ish-banorja e shtëpisë së ‘Big Brother’, lajmëronte të gjithë se ishte martuar fshehurazi dhe se dita e djeshme ishte dita më e lumtur e jetës saj. ’Suprizë. Gjërat më të bukura bëhen fshehurazi.Dita më […]

Flak rrjeti! Martohet Era Istrefi, tregon unazën luksoze

0
Aludohet prej kohësh se Era Istrefi, është në një lidhje me producentin e njohur ndërkombëtar, Diplo. Thashethemet mbi një lidhje të mundshme të tyre filluan pasi Diplo i linte komente të ndryshme nëpër foto këngëtares dhe së fundmi, ata madje i thanë “Të dua” njëri-tjetrit në komente. Por, Era ka bërë atë që askush nuk […]