Home Tag "metoalb"

Parashikimi i motit, 18 mars 2023

0
Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të dominojnë në të gjithë territorin shqiptar përgjatë ditës së shtunë, duke sjellë dominim të kthjellimeve në pothuajse gjithë vendin tonë në orët e para të ditës. Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur nga 1°C deri në 19°C. Era do të […]