Home Lifestyle Parashikimi i motit, 18 mars 2023
Parashikimi i motit, 18 mars 2023
0

Parashikimi i motit, 18 mars 2023

0
0

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të dominojnë në të gjithë territorin shqiptar përgjatë ditës së shtunë, duke sjellë dominim të kthjellimeve në pothuajse gjithë vendin tonë në orët e para të ditës.

Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur nga 1°C deri në 19°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verior – Veriperëndimor duke sjellë në brigjet detare dallgëzim 2 ballë.

Linku:meteoalb

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/brown-leaf-trees-on-forest-589816/

tags: