Home Tag "mihrije"

Shtëpia e tyre u përfshi nga flakët, Mihrije Braha zbulon çfarë ndodhi

0
Shtëpia e Mihrijes dhe Naimit u përfshi nga flakët pak ditë më parë. Këngëtarja ka qenë e ftuar në një lidhje direkte për ‘Shqipëria Live’ ku ka zbuluar më shumë detaje për këtë ngjarje. ‘Ditët e para ishim të traumatizuar. Kjo ishte me të vërtetë ironizuese ne ishim në Top Channel dhe sapo përfunduam intervistën […]

Shtëpia e Mihrijes dhe Naimit u përfshi nga flakët, ja cili ishte shkaku

0
Shtëpia e Mihrije Brahas dhe Naim Abazit është përfshirë nga flakët. Lajmin e kanë konfirmuar familjarët për gazetën Express, këngëtari Naim Abazi duke treguar se në momentin e shpërthimit të flakëve në shtëpi ndodheshin djali i tyre Platori dhe partnerja e tij, Tringa. Fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz. Familjarët kanë konfirmuar se ka […]

Vendi me i çuditshëm ku kanë bërë seks, Mihrije Braha dhe Naim Abazi e zbulojnë pa komplekse

0
Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një nga çiftet më të dashura. Së fundmi dyshja kanë dhuruar emocione pozitive për ndjekësit me një këngë të veçantë të tyre. Ata kanë qenë të ftuar në Për’Puthen ku nuk kanë munguar disa pyetje pikante rreth raportit të tyre. Dyshja pa komplekse fare kanë treguar më shumë rreth marrëdhënjes […]

Më e mirë tani apo para martesës, nuk do ta besoni si përgjigjet Naimi

0
Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë qenë të ftuarit e rradhës në rubrikën “After Party”, të moderatores Luana Vjollca. Fillimisht ishte Mihrija që ju përgjigj pyetjeve nga Naimi, ndërsa sot është Mihrija që pyet Naimin. Ata të dy kanë zbuluar së në shtëpinë e tyre nuk ka pizhama, pasi Naimi i urren dhe kështu që […]