Home ShowBiz Shtëpia e Mihrijes dhe Naimit u përfshi nga flakët, ja cili ishte shkaku
Shtëpia e Mihrijes dhe Naimit u përfshi nga flakët, ja cili ishte shkaku
0

Shtëpia e Mihrijes dhe Naimit u përfshi nga flakët, ja cili ishte shkaku

0
0

Shtëpia e Mihrije Brahas dhe Naim Abazit është përfshirë nga flakët.

Lajmin e kanë konfirmuar familjarët për gazetën Express, këngëtari Naim Abazi duke treguar se në momentin e shpërthimit të flakëve në shtëpi ndodheshin djali i tyre Platori dhe partnerja e tij, Tringa.

Fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz.

Familjarët kanë konfirmuar se ka shumë dëme materjale.

Zjarrfikësët dhe policia kanë marrë në dorë situatën duke shuar zjarrin.

Për sa i përket shkakut të zjarrit diskutohet se është rryma elektrike.

Linku: Expres

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/mihrijebraha/

tags: