Home Tag "Miriamit dhe Albanit."

Në shtëpinë e Miriamit dhe Albanit kanë ardhur festat

0
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një familje artistësh që adhurohet nga publiku Me ardhjen në jetë të vajzës së tyre Ameli, çifti janë bërë edhe më të këndshëm. Festat e fundvitit kanë mbërritur në familjen e tyre. Nga një foto që Miriami ka postuar në Instagram, shfaqet duke zbukuruar pemën bashkë me të voglën […]

Brenda pushimeve luksoze të Miriamit dhe Albanit. Publikohen pamjet

0
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë ndër çiftet model të showbizzit shqiptar. Këto ditë ata ndodhen me pushime në një destinacion përrallor si Maldivet. Ka qenë Miriami e cila ka publikuar shumë foto nga arratisja e tyre, ku në sy bie shtëpia e tyre super luskoze në të cilën po qëndrojnë. Pamjet e mëposhtme flasin vetë, […]