Home Tag "‘Miss Elite World 2023’"

‘Miss Elite World 2023’, ja kush është brunia simpatike që rrëmbeu kurorën

0
Bukuroshja  nga Kosova bën krenarë shqiptarët, fiton kurorën e ‘Miss Elite World 2023’. Mejreme Hajdaraj, është shpallur “Miss Elite World 2023”, në eventin e rëndësishëm në fushën e modelingut që u mbajt në Egjipt. Hajdaraj është një modele 22-vjeçare, e cila ka sfiluar që në moshën 16-vjeçare. “Pas një pune të palodhshme dhe duke mos hequr […]