Home ShowBiz ‘Miss Elite World 2023’, ja kush është brunia simpatike që rrëmbeu kurorën
‘Miss Elite World 2023’, ja kush është brunia simpatike që rrëmbeu kurorën
0

‘Miss Elite World 2023’, ja kush është brunia simpatike që rrëmbeu kurorën

0
0

Bukuroshja  nga Kosova bën krenarë shqiptarët, fiton kurorën e ‘Miss Elite World 2023’.

Mejreme Hajdaraj, është shpallur “Miss Elite World 2023”, në eventin e rëndësishëm në fushën e modelingut që u mbajt në Egjipt.

Hajdaraj është një modele 22-vjeçare, e cila ka sfiluar që në moshën 16-vjeçare.

“Pas një pune të palodhshme dhe duke mos hequr kurrë dorë fitova Miss Elite World 2023. Faleminderit të gjithë atyre që më përkrahën, më zgjodhën dhe besuan në mua.

Faleminderit Miss Shqipëria! Faleminderit Lense Production! Faleminderit familjes që më përkrahën dhe miqve po ashtu! Mbi të gjitha, faleminderit Kosovë! Kurora ime është për të gjithë ju. Shpresoj t’ju bëj krenar”, shkruan bukuroshja pas marrjes së kurorës.

Linku: https://www.instagram.com/p/CsgAVfENz04/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CsgAVfENz04