Home Tag "momenti kur xhensila merr ajken ne krahe"

Momenti prekës, Xhensila Myrtezaj publikon pamjet kur mori Ajkën në krahë

0
Vajza e dy personazheve mjaft të njohur në shoëbizzin shqiptar, aktorit Bes Kallakut dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, feston sot ditëlindjen. Vogëlushja e pagëzuar me emrin Ajka, ka sot 1-vjetorin e lindjes dhe prindërit e saj të cilët janë treguar gjithmonë të rezervuar me imazhin e saj, sot publikuan protretin e plotë. Në një video të […]