Home ShowBiz Momenti prekës, Xhensila Myrtezaj publikon pamjet kur mori Ajkën në krahë
Momenti prekës, Xhensila Myrtezaj publikon pamjet kur mori Ajkën në krahë
0

Momenti prekës, Xhensila Myrtezaj publikon pamjet kur mori Ajkën në krahë

0
0

Vajza e dy personazheve mjaft të njohur në shoëbizzin shqiptar, aktorit Bes Kallakut dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, feston sot ditëlindjen.

Vogëlushja e pagëzuar me emrin Ajka, ka sot 1-vjetorin e lindjes dhe prindërit e saj të cilët janë treguar gjithmonë të rezervuar me imazhin e saj, sot publikuan protretin e plotë.

Në një video të publikuar së fundmi për ndjekësit, Xhensila Myretzaj ka ndarë momentet prekëse, kur ka marrë vogëlushen për herë të parë në krahë.

Shumë e emocionuar, këngëtarja ka ndarë videon, ndërkohë që ka marrë mjaft urime dhe komplimente nga ndjekësit.

Link: https://www.instagram.com/p/Bz0gO0DBzu9/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzzyOfahMPt/