Home Tag "motrat vjollca"

Motrat Vjollca sërisht në udhëtim, por nuk janë vetëm

0
Dy nga femrat më të lakuara të ekranit shqiptar, motrat Vjollca, po jetojnë pikun në aspektin profesional. Të dyja motrat duket se shihen shpesh në shoqërin e njëra-tjetrës. Por së fundmi ato kanë qënë të shoqëruar edhe nga nëna e tyre. Luana dhe Marina duket se kanë zgjedhur një vënd me diell për të kaluar ditën e sotme. Këtë na e ka bërë […]

Motrat Vjollca kanë nga një urim shumë special, për ditën e veçantë të nënës së tyre

0
Për njërën është mbretëreshë, për tjetrën një vajzë e re… Vëmendjen që korrin online moderatoret e njohura shqiptare Luana e Marina Vjollca duket se e ka marrë mamaja e tyre sot. Është Marina ajo e cila ka publikuar e para një fotografi të nënës së saj, ku ia ka uruar ditëlindje, siç e quan ajo, mbretëreshës së saj. ”Gëzuar ditëlindjen Mbretëreshë!”. Ndërsa Luana ka publikuar një fotografi ku […]

Marina poston foto nga pushimet, komentuesit kanë një kërkesë

0
Nusja e sapomartuar na përshëndeti më në fund nga muaji i mjaltit. Marina u shfaq nga Xhamajka krejtësisht e relaksuar, nën gjelbërim. Ndërkohë që fokusi i shumë komentuesve ishte pamja e saj perfekte, pati edhe nga ata që kishin një kërkesë. “Duhesh me e ndru mbiemrin me e bo Selimi… Marina Selimi”, i shkroi dikush. […]

Luana krijon album motrash mbi dasmën e Marinës

0
Luana dhe Marina kanë ruajtur kujtime motrash shumë të bukura nga dasma. Falë edhe atyre që i kanë fotografuar çastet e shkëmbimit të dashurisë mes tyre edhe përmes syve, ato shtuan një tjetër album motrash në këndin e kujtimeve. Ishte Luana ajo që postoi disa foto të shkëputura nga dasma. Të gjithë kemi pasur albume […]

Dalje gocash – Ku shkuan Marina dhe Luana

0
Jetë intensive është kjo e ditëve të fundit, sidomos për Luanën. Sapo mbylli sezonin televiziv nisën koncertet, po punë le të ketë plot, kohën për motrën do ta gjejë ajo. Kështu që u veshën të dyja dhe u nisën me makinë e me disa shoqe. Duket se vajzat kanë dalë për të shijuar shoqërinë e […]

Marina përgëzon Luanën, ajo i zbulon sekretin e madh

0
Motra motrës i nxjerin ndonjëherë edhe sekretet njëra-tjetrës. Kështu ka bërë Luana. Në një foto të një koncerti që ajo mbajti bëri një status Marina, duke treguar krenarinë prej motre dhe duke e përgëzuar për suksesin. Deri këtu s`ka asgjë për t`u habitur. Ajo që bëri surprizën e madhe ishte Luana me komentin e saj. […]

Motrat Vjollca shkëmbejnë mesazhe dashurie në rrjete sociale!

0
Ka mjaftuar një foto e Luanës nga shtrati, që Marina të komentojë menjëherë. Motra nuk ka humbur kohë, duke i shkruar motrës me një mënyrë të veçantë, sipas kodeve të tyre. “Hi bonita”, i ka komentuar Marina, ndërkohë që Luana ia ka kthyer: “Hi Chikita”. Sigurisht që ato kanë gjuhën e tyre të komunikimit dhe pjesë […]

Si e uron Marina bebin e saj?

0
Marina ka vetëm një vit diferencë me të, por kjo nuk e pengon ta quajë, “bebi im”. Bëhet fjalë për Luanën, e cila sot feston 25 vjetorin e saj. Luana është nisur në një udhëtim të magjishëm dhe Marina nga Shqipëria e uron me fjalë të ngrohta dashurie: “Bebja ime e vogël gëzuar ditëlindjen! Të […]