Home ShowBiz Luana krijon album motrash mbi dasmën e Marinës
Luana krijon album motrash mbi dasmën e Marinës
0

Luana krijon album motrash mbi dasmën e Marinës

0
0

Luana dhe Marina kanë ruajtur kujtime motrash shumë të bukura nga dasma. Falë edhe atyre që i kanë fotografuar çastet e shkëmbimit të dashurisë mes tyre edhe përmes syve, ato shtuan një tjetër album motrash në këndin e kujtimeve. Ishte Luana ajo që postoi disa foto të shkëputura nga dasma.
Të gjithë kemi pasur albume motrash në fëmijëri vetëm se tani motrat Vjollca kanë një, ku janë më të rritura por me të njëjtën dashuri për njëra-tjetrën.

Kaq shume e lumtur!

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY80N4kHosW/?taken-by=luanavjollca

Bashke!

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY8xm6uH8OX/?taken-by=luanavjollca

Gjithmone..

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY8wltPnjL1/?taken-by=luanavjollca