Home Tag "muaji i mjaltit"

Dhoma e gjumit romantike e Besit dhe Xhensilës

0
Mbaroi një pjesë e muajit të mjaltit. Besi dhe Xhensila u larguan nga Maldivet për të shkuar në Dubai. Xhensila e emocionuar postoi foto të dhomës së gjumi që i priste. Një krevat me petale trëndafilash, një zemër, shampanjë si dhe një kënd me kujtimet e dasmës së tyre. Dikush ishte kujdesur për t`i rregulluar […]

Nusja poston foto nga muaji i mjaltit

0
Pas dasmës surprizë për mediat, çifti u nis për pushime. Këto pushimet pas dasme janë muaji i mjaltit dhe në ditën e tretë të tyre Ertila vendosi të hidhte foto. Me nurin e të sapomartuarës e ka reflektuar lumturinë edhe përmes fotos. Ende nuk ka hedhur foto të bashkëshortit, por muaji i mjaltit është i […]