Home ShowBiz Muaj mjalti ekzotik, ja vendi përrallor ku do të shkojnë pas dasme Blero dhe Afrona
Muaj mjalti ekzotik, ja vendi përrallor ku do të shkojnë pas dasme Blero dhe Afrona
0

Muaj mjalti ekzotik, ja vendi përrallor ku do të shkojnë pas dasme Blero dhe Afrona

0
0

Ndërsa kanë mbetur vetëm pak ditë nga ceremonia e dasmës, çifti i famshëm, ka bërë çdo gjë gati edhe për muajin e mjaltit.

Menjëhërë pas dasmës ata kanë menduar të shkojnë në Hawaii, ku kanë planifikuar të kalojnë një muaj mjalti përrallor.

Afrona ka publikuar në Instastoryn e saj një foto mbresëlënëse nga plazhet e Hawaiit, ndërsa shkruan: “Mezi po pres”

Ata do të martohen në një ceremoni madhështore që pritet të mbahet pas pak ditësh në 21 shtator.

Çifti shpërndau ftesat e dasmës para pak kohësh, ndërsa pritet që dasma e tyre të jetë eventi i vitit.

AFrona dika

Link: https://www.instagram.com/afronadika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvSNrQ5pPAe/