Home Tag "Ndahen"

Përfundon historia e dashurisë, Stresi ndahet nga Keisi?!

0
Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndër çiftet që janë komentuar më së shumti në mediat rozë. Bashkëshortja e tij Keisi, gjatë kohës që ai ka qëndruar në qeli, i ka shprehur shpesh herë dashurinë partnerit të saj. Por duket se tashmë, dyshja i ka dhënë fund lidhjes së tyre të […]

Çfarë ndodhi?! Fero ndahet nga e dashura e tij Arbenita?

0
Para disa muajve modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero bënë publike lidhjen e tyre. Çifti tashmë i njohur, është shpesh herë në qendër të mediave rozë dhe vazhdimisht tërheqin vëmendjen për jetën e tyre private. Të dy janë është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht nuk ngurojnë që ti shprehin dashurinë njëri-tjetrit me gjeste […]

Ndahen Afrona dhe Blero?! Ja detaji që ngre dyshimet

0
Për të kuptuar mardhënien me dy ose më shumë personave vlen të shihet edhe sjellja mes tyre në rrjetet sociale. Blero Muharremi është një ndër këngëtarët më të njohur shqipëtar. Prej vitesh është në një marrëdhënie me modelen e njohur shqiptare, Afrona Dika. Por, duket se midis çiftit ka pasur një krizë dhe ata nuk janë […]