Home Tag "Ndahen"

‘Baba beqar’, postimi i Mozzik konfirmon ndarjen nga Loredana

0
Loredana dhe Mozzik janë një ndër dyshet më të zhurmshme në rrjete sociale. Aq shpesh janë ndarë dhe bashkuar saqë dhe ndjekësit e kanë humbur fillin. Nëpërmjet një postimi  Mozzik ka ngritur dyshimet se mund të jetë ndarë përsëri nga Lori. Ai ka ndarë një foto me miqtë virtual ku brenda saj shkruan ‘baba beqarë’. […]

Çfarë ndodhi…, ja veprimi që ndau Oriola Marashin me futbollistin Grezda

0
Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti i njohor Eros Grezda prej kohësh kanë qenë në një marrëdhënie dashurie. Dyshen shpesh i kemi parë mjaft aktiv në rrjete sociale ku kanë ndarë momente të ndryshme së bashku. Ata në shumë pastime i komentonin njëri-tjetrit dhe me sa kuptojmë këto  momente nuk do ti shikojmë më. Dyshja simpatike […]

Ndahen pas 6 vitesh martesë, çifti më i famshëm i showbizit

0
Muajt e fundit në të gjitha mediat kanë qarkulluar lajme për ndarjen mes Kim Kardashian dhe Kanye West. Ata të dy po përflitej se prej disa muajsh po jetonin të ndarë, por asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar lajmin. Së fundmi burime të sigurta për “Page six” dhe “E News” kanë deklaruar se Kim […]

Aktorja e njohur firmos divorcin vetëm 18 muaj pas martesës

0
Aktorja e njohur amerikan Zoe Kravitz i ka dhënë fund martesës me aktorin Karl Glusman. Ata ishin të martuar prej gati 18 muajsh, ndërsa frekuentoheshin bashkë që prej 2016. Lajmin e bëri të ditur për revistën “People”, një burim i sigurt pranë çiftit që së fundmi i është drejtuar gjykatës për të zgjidhur çështjen në […]

E papritur, çifti i famshëm i showbizit ndahen pas 9 vitesh bashkë

0
Çifti i famshëm i aktorëve Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis i kanë dhënë fund fejesës së tyre të gjatë 7 vjeçare. 36 vjeçarja dhe partneri i saj filluan të dilnin për herë të parë në 2011, ndërsa pas dy vitesh njohjeje vendosën të fejohen, një fejesë që zgjat plot 7 vite. Sipas mediave ndarja e […]

Përfundon historia e dashurisë, Stresi ndahet nga Keisi?!

0
Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndër çiftet që janë komentuar më së shumti në mediat rozë. Bashkëshortja e tij Keisi, gjatë kohës që ai ka qëndruar në qeli, i ka shprehur shpesh herë dashurinë partnerit të saj. Por duket se tashmë, dyshja i ka dhënë fund lidhjes së tyre të […]