Home Tag "ndarje"

A po ndahen Fero dhe Arbenita, çfarë po ndodh me çiftin?

0
Ata janë një prej çifteve më të përfolura të showbizit. Sapo mendojmë se janë në krizë, ata na ngatërrojnë edhe më shumë duke u shfaqur sërish së bashku. Por këtë herë situata mund të jetë serioze, pasi shohim që Ferro ka vendosur të mos ndjekë askënd në Instagram, madje as Arbenitën, ndërsa shohim se ka […]

Befason Loredana, a po lidhet me një femër pas ndarjes me Mozzik??

0
Loredana dhe Mozzik janë një prej çifteve më të përfolur së fundmi, pasi dyshohet se mund të jenë ndarë. Lajmet janë ende nuk kuadrin e thashethemeve, por Loredana ka habitur jo pak së fundmi me disa foto të publikuara në instagramin e saj. Ajo shfaqet së bashku me një femër tjetër ndërsa shkruan në gjermanisht […]

Reagon për herë të parë Alba pas ndarjes nga Albi Nako

0
Ata asnjëherë nuk e pranuan publikisht lidhjen e tyre por edhe pse të gjithë e kuptuan disi. Shkoni në të njëjtat vënde në kohën e njëjtë por asnjë foto e publikuar bashkë. Ndarja e tyre nuk u konfirmua prej tyre ashtu sikurse nuk e konfirmuan edhe lidhjen por ata të dy nuk shihen më bashkë […]

Pas fotove të nxehta të Norës me bikini, reagon Robert Berisha

0
Ish çifti shumë i dashur për publikun Roberti dhe Nora janë përfolur shumë në media ditët e fundit pas postimit për ndarje të publikuar vet nga Robert Berisha. Për këtë postim të tij Nora nuk ka është prononcuar fare në media. Ajo ka nisur pushimet me nënën e saj dhe me vajzën Reene. Fotot e […]

A ka krizë mes Marinës dhe Getit, foto e fundit vërteton gjithçka

0
  Kohët e fundit është përfolur në media se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi mund të jenë në një krizë. Hamendësimet lindën pasi çifti nuk po i pëlqenin më postimet e njëri tjetrit në Instagram dhe kishin kohë që nuk postonin asnjë gjë së bashku. Por thashethemeve ju tha fund vetë Geti i cili postoi një […]

Keisi largohet nga Shqipëria – Si e priti Stresi këtë vendim të saj

0
Pas daljes së Stresit nga burgu është përfolur shumë për ndarjen e Keisit me Stresin. Akoma nuk është konfirmuar asgjë nga çifti edhe pse postimet e tyre në vënde të ndryshme na bëjnë të dyshojmë. Ata gjithmonë i shikonim bashkë. Keisi ka vendosur që të rikthehet në Kanada dhe të lërë Shqipërinë. Disa video të […]