Home Tag "ndarje"

Pete Davidson dhe Madelyn Cline në krizë pas një viti lidhje

0
Pete Davidson dhe Madelyn Cline thuhet se janë ndarë pas një romance të stuhishme që zgjati më pak se një vit. Çifti, i cili filloi lidhjen në shtator 2023. Davidson dhe Cline filluan të takoheshin me thashethemet shtatorin e kaluar, të cilat u konfirmuan në tetor, kur ata bënë një festë të dytë të Saturday […]

Kendall Jenner ngre dyshimet për ndarje nga Bad Bunny

0
Kendall dhe Bad Bunny prej kohësh kanë fituar zemrat e publikut me romancën e tyre. Dyshja së fundmi kanë ngritur dyshimet për një ndarje apo krizë të thekur. Dyshimet i kanë ngritur postimet e saj në rrjete sociale. Kendall postoi një foto nga perëndimi i diellit dhe shkroi: “Ajo që është për mua, thjesht do […]

Disa teknika për të ecur përpara me klas pas një ndarje

0
Gjeni një mik ku të flisni pas ndarjes. Merrni një nga miqtë tuaj për t’ju ndihmuar që t’i përmbaheni mirësjelljes dhe të menaxhoni logjistikën kur bëhet fjalë për marrëdhëniet me ish-in tuaj. Ndonjëherë, ne nuk mendojmë logjikisht kur kalojmë një ndarje. Të kesh një shok racional të ndarjes (i cili nuk po kalon dhimbje) për […]

Shenjat e zodiakut që fitojnë gjithmonë në një ndarje

0
Nëse jeni në lidhje me ndonjë nga këto shenja, paralajmërohuni se nëse dhe kur ndaheni, do të jetë brutale. Dashi Ndërsa një Dashi është tepër i pasionuar kur është në mes të një marrëdhënieje, hapësirat e shkurtra të vëmendjes i kontribuojnë ata të ecin shpejt pas një ndarje. Edhe nëse janë ata që do të […]

Pyetjet që duhet ti bëni partnerit përpara se të ndaheni

0
  Në të gjitha marrëdhëniet ka ulje-ngritje dhe jo të gjithë arrijnë t’i kalojnë ato dhe t’i lënë pas. Të gjitha këto, mund të shkaktojnë ndarje. Nëse keni bindjen se partneri që keni në krah, nuk është i duhuri për ju, nuk ka kuptim të vazhdoni lidhjen tuaj. Por, nëse ka ende një fije shpresë, […]

Pas shumë vitesh, Fotini rrëfen arsyen e ndarjes nga Danieli

0
Fotini dhe Danieli njihen si një nga çiftet historik në Big Brother që fituan çmimin e madh. Romanca e dyshes nuk zgjati pasi dolën nga shtëpia më e famshme. Fotini ka rikthyer në vëmendje arsyen e ndarjes. ‘Shiko të të them diçka unë u dashurova me të vërtetë me Danielin. Këtu brenda ne u kuptonim  […]

Melisa zbulon tradhëtinë e rëndë që i bëri Andi

0
Melisa është një nga vajzat më të komentuara në estradë. PërPuthen dhe lidhja me Andin i dha jehonë në titujt rozë për shumë kohë. Sot Melisa i është bashkuar Big Brother Vip Kosovës. Në një rrëfim të rrallë këngëtarja ka zbuluar arsyen e ndarjes nga Andi dhe të gjithë u habitën: ‘Nëse nuk më pëlqen […]

Këto shenja të horoskopit kanë ndarje miqësore

0
Dashi Ata vazhdimisht sigurohen që ta lënë partnerin me kujtime të këndshme dhe pa ndjenja të ashpra, gjë që shpesh rezulton në ndarjen e tyre në kushte miqësore. Njerëzit shpirtërorë të Dashit mund të tërheqin nga marrëdhëniet dhe brenda vetes më lehtë sesa ata me zodiakë të tjerë. Binjakët Binjakët mund t’i bindin ish-partnerët e […]