Home Tag "ndarje"

Ronela dhe Zerka i japin fund.., ja detajet që tregojnë ndarjen

0
Ronela Hajati dhe Young Zerka duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies mes tyre. Ata janë duke qëndruar të ndarë në karantinë, Zerka ndodhet në Korçë ndërsa Ronela në Tiranë. Këngëtari ka festuar dje ditëlindjen dhe ajo që të biente në sy ishte mungesa e urimit nga ana e Ronelës. Ndërkaq nga një kontroll në […]

Arbenita dhe Fero i japin fund…, “Më mirë vetëm sesa..”

0
Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes me lidhjen e tyre e cila është bërë shpesh herë burim lajmesh rozë. Modelja ndodhet aktualisht në Angli ku ka ngecur prej Coronavirus larg nga reperi Fero i cili ndodhet në Gjermani. Më herët ajo e ka shprehur shpesh herë sesa […]

U ndanë përsëri, aktori i njohur nuk humbet kohë këtë herë

0
Këngëtarja Jessie J dhe aktori Channing Tattum janë ndarë sërish. Ata u ndanë njëherë në fund të vitit që shkoi, por u ribashkuan vetëm pas një muaji, por duket se tashmë ndarja e tyre është më serioze. Madje aktori është duke përdorur një aplikacion takimesh duke mos dashur të humbasë kohë pas ndarjes. Një burim […]

Ndahen Tuna dhe Patrisi.., këto detaje na i shtuan më shumë dyshimet

0
Këngëtarja Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha janë përfolur së fundmi për një ndarje mes tyre. Dyshimet lindën fillimisht pasi Tuna hoqi mbiemrin Berisha nga instagrami, ndërsa tashmë ata të dy nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale. Ndërkaq gjatë ditës së djeshme Patrisi e ka kaluar festën bashkë me të birin, […]

Kaq e patën!!! Rina dhe reperi grek i japin fund, ja dyshimet…

0
Reperja Rina është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes, që pas rikthimit të saj në mediat sociale dhe në muzikë pas një shkëputjeje dy mujore. Menjëherë pasi hapi instagramin reperja na prezantoi gjithashtu edhe me të dashurin e saj reperin grek Sinboy me të cilin postoi disa foto ku shfaqeshin të lumtur dhe të […]