Home Tag "ndjekësi"

Fansja përlotet kur takon Stresin, ndjekësi bën komentin epik: “Për ty po qajn edhe…”

0
Reperi i njohur shqiptare Stresi tashmë është kthyer fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Stresi ka publikuar në Instagram, video të herëpashershme ku shfaqet duke perfomuar në koncerte të ndryshme, ndërkohë që rreth vetes grumbullon shumë fansa. Siç duket fansat e reperit janë shumë të mallëngjyer që ai ka dalë nga burgu dhe njëra prej tyre […]