Home ShowBiz Fansi i “kap gabimin” në foto, përgjigja ironike që i kthen Noizy nuk duhet humbur
Fansi i “kap gabimin” në foto, përgjigja ironike që i kthen Noizy nuk duhet humbur
0

Fansi i “kap gabimin” në foto, përgjigja ironike që i kthen Noizy nuk duhet humbur

0
0

Reperi i njohur Noizy është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ka shumë ndjekës dhe shpesh herë përpos reklamimit të materialeve të tij muzikore publikon foto nga përditshmëria e tij.

Në postimin e fundit, Noizy ka publikuar një foto buzë detit, ku shihet se është shtrirë në një shkëmb dhe pos hikon qiellin.

“Ne jemi të gjithë në hendek, por disa prej nesh po shohin yjet”, ka shkruar ai.

Kjo deklaratë e reperit ka bërë që një fans t’i komentojë se “yjet shihen natën G” dhe reper-i menjëherë i ka kthyer përgjigjen ironizuese:

“yes g… nuk tha kush që jam tu pa yje. Eshte pak me i thell muhabeti. Duhet me kalu do vite me kuptu”.-shkruan Noizy.

noizi

Link: https://www.instagram.com/p/Bu6ucObg6uD/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuzQoupA0YR/