Home Tag "ne rrezik"

Kush po e vë në rrezik Gjikon?

0
Pas kërkim faljes për atë çfarë bëri në Maldive, ku ishte në pushime me të dashurën e tij Elita Rudin, Gjiko tashmë i ka nisur edhe postimet e tij në instagram. Para ca dite ai ka vënë një foto ku duket shumë bukur dhe në formë. Ngjyra e bardhë e këmishës po i ngjash aq […]

Bes Kallaku në rrezik, Xhensila merr telefonin dhe e filmon

0
Besi të krijon përshtypjen se është nga ata njerëz të aftë për gjithçka e që përshtatet kudo. Pak ditë më parë ai dhe e shoqja, na emocionuan me fotot dhe videot në “Fundjava ndryshe”, ku u erdhën në ndihmë një familje në nevojë. Ndërsa sot i kthehemi rishtas “gallatës” e pashmangshme kur ke të bësh […]